Скульптури з квітів

Квіткові скульптури здатні зробити будь присадибна ділянка оригінальним і неповторним. Але далеко не кожен власник великої прибудинкової території здатний створити такі шедеври своїми руками. Якщо ви працьовиті, лобожаете садівництво і розбираєтеся в кольорах, то виготовлення флористичних скульптурних композицій здатне принести вам чималий прибуток.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Технологія вирощування рослинних скульптур нескладна. Для початку намалюйте приблизний ескіз того, що ви хочете отримати. Потім потрібно створити креслення, і вже після цього переходити до виготовлення каркаса майбутнього виробу. Для цього потрібно закупити легку, пластичну структуру. Після цього каркас обтягується спеціальною сіткою, а всередину нього поміщається шар родючого грунту. Щоб скульптура сформувалася максимально оперативно, вибирайте для її створення швидкорослі квіти і трави. Коли ви будете впевнені, що рослини прижилися, ваше виріб можна продавати.

Квіткові скульптури можна виготовляти як за стандартним проектів, так і на замовлення, за ескізами клієнтів. У цьому випадку за послуги обов’язково береться передоплата. Для залучення замовників потрібно провести грамотну рекламну кампанію. Створіть власний сайт в Інтернеті, групи в соціальних мережах. Обов’язково покажіть цільової аудиторії фотографії готових робіт.

Якщо клієнту потрібно композиція значних розмірів, її можна створювати безпосередньо на присадибній ділянці, щоб уникнути проблем з транспортуванням. Великою популярністю сьогодні користуються фігурки тварин і казкових персонажів. Вартість самої мініатюрної і нехитрою скульптури починається від 1000 рублів. Цінового максимуму не існує. Все залежить тільки від складності і якості роботи початківця бізнесмена.

Share your thoughts