Скрапбукінг

Іншомовним словом «скрапбукінг» називається створення яскравих колажів, виготовлення незвичайних листівок і ексклюзивних тематичних альбомів вручну, і на цьому сьогодні можна побудувати високоприбутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Від починаючого підприємця потрібно наявність вільного часу, креативного мислення, творчих здібностей і акуратності. Плюс, знадобиться незначний стартовий капітал на закупівлю вихідних матеріалів для творчості — спеціальних наборів, паперу, атласних стрічок, бісеру, намистин, гудзиків, наклейок, фарб, трафаретів, тканини та інших аксесуарів. Деякі матеріали, такі як засушені квіти, листя, трави, можна заготовити в сезон без вкладень.

Скрапбукінг — явище для нашої країни досить нове, тому конкуренція в цій діяльності поки що не велика. Почніть працювати через Інтернет. Там ви зможете знайти всю необхідну інформацію щодо створення рукотворних шедеврів в техніці скрапбукінгу, і облаштувати першу платформу для реклами і продажу (створити власні групи в соцмережах, особистий сайт, реєструйтесь на вузькоспеціалізованих форумах тощо).

Для успішного старту потрібно створити кілька демонстраційних зразків. Оформіть альбоми для друзів і знайомих, щоб просто «набити руку», а коли виробите власний оригінальний стиль, зможете презентувати себе більш широкої аудиторії. Вартість робіт майстра по скрапбукінгу безпосередньо залежить від його досвіду та оригінальністю пропонованих виробів. У будь-якому випадку, ціна продукції хенд-мейд визначається індивідуально, залежно від складності роботи і собівартості. Пробуйте і у вас все вийде!

Share your thoughts