Складні пологи без кесаревого: іноземні бізнес-ідеї, для початківців, мінімальні вкладення

Напевно, ви хоча б з чуток знаєте про кесаревому розтині і про його можливі наслідки. Часто вони бувають вельми плачевні як для матері, так і для дитини. Нерідко при кесаревому розтині виникають родові травми, ускладнення і зараження крові.

Аргентинський автомеханік придумав унікальний пристрій, що дозволяє вирішити дану проблему. Називається воно BD Odon Device. По суті, це звичайний пластиковий пакет, який дозволяє дістати дитину з утроби матері без хірургічного втручання. Діє девайс за принципом вакуумного витяжки. Також він допоможе дитині уникнути контакту з тканинами родових шляхів, а відповідно — мінімізувати ймовірність зараження різними захворюваннями, якщо такі є у матері.

Розрахована новинка на країни третього світу, де народження дітей відбувається частіше, ніж в інших.

Крім того, часто саме в таких країнах породілля не може швидко отримати кваліфіковану медичну допомогу. Також BD Odon Device допоможе полегшити пологи дівчат підліткового віку. А між тим, необхідно відзначити, що саме в країнах третього світу підліткова вагітність є найбільш закономірним явищем.

На даному етапі пристрій вже пройшло початкові випробування. Питання лише в тому, не несуть пологи, вироблені з його допомогою, небезпеки для розумового та фізичного здоров’я дітей. Медики мають намір взяти кілька таких немовлят під пильне спостереження.

Поділіться своєю думкою