Складна професійна фотостудія

З появою соціальних мереж у людей різко зросла потреба у професійних фотосесіях. А як інакше? Адже багатьом просто життєво необхідно постійно оновлювати аккаунт, вихваляючись новими презентабельними знімками. Максимально якісне зображення можна отримати в студійних умовах, які далеко не завжди і не скрізь доступні. Але з появою нової складаний професійної фотостудії під назвою Foldio ця проблема залишилася в минулому.

Ідея «упакувати» фотостудію в одну компактну коробку прийшла в голову співробітникам компанії Orange Monkie. Їх винахід являє собою переносний трансформується лайтбокс, що дає ідеальне освітлення в будь-якій ситуації та дозволяє проводити високоякісні предметні зйомки навіть в екстремальних умовах.

Функціонує лайтбокс від невеликого акумулятора, заряду якого вистачає на кілька годин безперервної роботи. Кошти на масове виробництво Foldio і його модифікації під назвою Foldio3 були оперативно зібрані через краудфандинговую майданчик Кікстартера. Там же можна придбати інноваційне обладнання. Початківцям російським підприємцям неодмінно варто звернути увагу на незвичайний товар, який напевно буде затребуваний не тільки у професійних фотографів, але й у простих любителів фотозйомок.

Share your thoughts