Складна пляшка з силікону: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні

Якщо ви любите подорожувати і проводите багато часу в різних поїздках і походах, то вам обов’язково слід дізнатися про нову складаний пляшці під назвою Que Bottle. Основним матеріалом для виготовлення новинки служить силікон. Влаштована нова пляшка таким чином, що заповнювати її рідиною можна як в складеному, так і в складеному стані. Різниця при цьому буде складатися тільки під вмещаемом об’ємі рідини.

Таку пляшку дуже зручно брати з собою, тому що вона набагато більш ергономічним і зручніше, ніж її звичайні побратими, яких не можна скласти.

Навіть будучи пустими, вони займають багато місця в сумці або рюкзаку. Звичайно, можна зім’яти пляшку. Але при цьому, великий ризик пошкодження і просто того, що потім ви не зможете розправити її до кінця.

Варто знати, що подібна ємність була придумана раніше, але вона виготовлялася з пластику. Також, на відміну від попереднього їй конкурента, пляшку можна використовувати і в складеному стані. На даний момент компанія-розробник зайнята збором коштів, необхідних для налагодження масового виробництва. Орієнтовна роздрібна вартість новинки складе 25 доларів. Не занадто дешево, але зате — дуже зручно і практично.

Поділіться своєю думкою