Складаний шолом для велосипедистів

Їзда на велосипеді буває дуже травмонебезпечною, так як велосипедисти часто нехтують захисної екіпіровкою. Багато мотивують це тим, що шоломи для захисту голови дуже громіздкі й незручні. Вирішити проблему взялася компанія Morpher і розробила унікальний складаний шолом, який вже приносить їм та їхнім партнерам чималий дохід.

Конструкція шолома Morpher досить проста. Він складається з декількох секцій, які можна скласти або розкласти всього за 3-5 секунд. У складеному вигляді товщина виробу не перевищує 5 див. Виготовляється цей предмет екіпіровки з високоміцного і легкого матеріалу, який створює відмінний захист і при цьому не приносить власнику ніяких незручностей. Також приємно радує стильний дизайн і широка кольорова палітра.

Портативний шолом вже протестований і схвалений не тільки європейськими любителями велосипедів, але й професійними спортсменами, зокрема, скейтбордистами, лижниками, сноубордистами, гравцями в хокей і навіть парашутистами.

Вартість ноу-хау на роздрібному ринку складає близько 150 доларів. Можна не сумніватися, що подібний товар буде затребуваний і на просторах Росії, де сьогодні відзначається активний розвиток і популяризація екстремальних видів спорту.

Поділіться своєю думкою