Складаний електровелосипед

Останнім часом розробники екологічно чистого транспорту помітно активізувалися, що неминуче призвело до відчутної конкуренції. Але компанії ORGO поки що немає рівних. Новатори зуміли створити унікальний у своєму роді складаний електричний велосипед. Унікальність його полягає в тому, що в складеному стані транспортний засіб вільно поміщається в рюкзак, а на ходу здатне розвивати швидкість до 25 км в годину!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Велосипед ORGO функціонує від акумуляторних батарей, вбудованих в колеса. Завдяки цьому з’явилася можливість в рази зменшити велосипедні габарити і отримати витончену, портативну модель. Потужності акумуляторів вистачає на поїздку в 20 км без підзарядки, а щоб повністю зарядити батарею, буде потрібно не більше 2-х годин.

На сьогоднішній день є можливість зробити передзамовлення електровелосипеда на краудфандингової майданчику Kickstarter. Вартість транспортного засобу встановилася на рівні 595 доларів. Перші покупці, яким пощастило стати власниками ORGO, в один голос стверджують, що він того вартий!

Share your thoughts