Складання родинних літописів

Поняття «генеалогічне древо» знайоме багатьом ще з шкільної лави, але далеко не кожному пощастило створити власну сімейну літопис і дізнатися хоч щось про своїх далеких предків. Пропонуючи людям подібну послугу, можна побудувати стабільний і перспективний бізнес.

Потрібно відзначити, що попит на складання родинних літописів зростає прискореними темпами, а ось компаній, що займаються цим родом діяльності, поки що дуже мало. Тобто конкуренція невисока, тому можна не боятися «прогоріти».

Бізнес щодо складання генеалогічного древа вигідний, але пов’язаний з певними ризиками. Далеко не кожне замовлення в результаті вдається виконати. Причини можуть бути різними: у клієнта мало інформації про родичів, архівні записи загублені або до них немає доступу і т. д. Результатом ваших старань може стати марна втрата часу.

З іншого боку, складання родоводу — послуга не з дешевих. Якщо замовлення буде виконано, з одного вдячного клієнта можна буде отримати не менше 35 000 рублів. Звичайно, цільова аудиторія специфічна, не кожен готовий викласти таку суму за знання про сімейних коріннях.

Чи є менш затратний для замовників і менш складний для виконавця варіант цього бізнесу. Звичайно, без дослідницької діяльності не обійтися, але вона буде більш поверхневою. Ідея така: ви проводите докладну бесіду з клієнтом, який розповідає вам про своїх родичів. Потім потрібно буде зустрітися з цими родичами і отримати інформацію від них. Отримані дані систематизуються і красиво оформляються. Все, сімейна літопис готова!

Додатково можна пропонувати послуги з оцифрування старих сімейних фотографій і виданню повноцінної книги (в одному чи кількох екземплярах).

Щоб розповісти про своє комерційній пропозиції широкої клієнтської аудиторії, використовуйте Інтернет, ЗМІ й інші варіанти реклами. Бажано звернутися за допомогою до професійних маркетологам, адже грамотна рекламна кампанія — 50 % успіху будь-якого бізнесу!

Поділіться своєю думкою