Складання кросвордів

Захоплення різноманітними головоломками начебто сканвордів і кросвордів в нашій країні не знижується навіть з розвитком високих технологій і появою все нових інтелектуальних забав. Цікаво, що кросворди можна не тільки розгадувати, але і пристойно заробляти на їх складанні. Адже хтось же повинен цим займатися! Істотних фінансових вкладень не потребує, тому почати такий бізнес з нуля може практично кожен.

У Росії кросворди з’явилися ще за імператора Петра Першого. Прийшли вони до нас з англійських земель кілька століть тому, і до цього дня активно застосовуються не тільки в розважальних, але і в освітніх цілях. Їх із задоволенням публікують в різних друкованих ЗМІ, і потреба в головоломках, побудованих на перетині слів, постійно зростає. Популярністю користуються не тільки класичні кросворди, але і всілякі їх «побратими», такі як филворды, чайнворды, сканворди і т. д. Можна створювати забавні або тематичні кросворди. Загалом, вибирайте те, що вам більше по душі, і вперед, до самостійного і стабільного заробітку!

Для простоти виконання поставленої задачі існують спеціалізовані комп’ютерні програми та онлайн-сервіси. Щоб значно полегшити свої праці в подальшому, достатньо створити 10-15 власних шаблонів, і вже на їх основі складати кросворди.

Для реалізації проекту необхідно налагодити співробітництво з газетами, журналами та різними видавництвами, які зацікавлені у ваших послугах. Авторські гонорари можуть бути, до речі, досить значними. Якщо ваші кросворди публікуються в якихось книгах або збірниках, то в подальшому можна буде отримувати певний відсоток від прибутку при їх перевидання.

Другий варіант — випуск власного друкованого видання (збірники кросвордів і сканвордів). Звичайно, в цьому випадку доведеться витратити набагато більше сил і коштів на одержання ліцензії, друк, пошук каналів збуту, але і «віддача» буде більш вагомою. Так що вирішувати тільки вам!

Поділіться своєю думкою