Скеледром

Жителі сучасних міст дуже схильні до стресу і депресій. Відмінним антидепресантом є скелелазіння, але далеко не всі мають можливість вибратися в гори і відпочити від міської суєти. Прекрасною альтернативою природним скелях можна назвати скеледром, що дозволяє зняти стрес і отримати масу позитивних емоцій. На організації цього спортивного розваги можна побудувати прибутковий бізнес.

Для монтажу повноцінного скеледрому знадобиться приміщення значної площі і висоти. Краще облаштувати кілька вертикальних доріжок з виступами різного рівня складності — для дітей, новачків і професіоналів.

Бажано, щоб ваш атракціон розташовувався поруч з фітнес-залом або великим торгово-розважальним комплексом. У будь-якому випадку, це має бути місце з високою відвідуваністю і прохідністю.

Знайшовши відповідне приміщення, необхідно закупити обладнання. Існують компанії, які постачають повноцінні комплекти для скеледромів. Співпрацювати з ними дуже зручно, так як ці ж фірми пропонують свої послуги з монтажу модулів.

В середньому, на закупівлю і монтаж інвентарю для скеледрому розміром 6 на 6 метрів знадобиться близько 280 000 рублів.

Окупність вкладень дуже оперативна — близько 3-х місяців. Якщо ще пропонувати послуги інструктора зі скелелазіння, вкладення повернуться набагато швидше. Надалі, скалодром здатний приносити не менше 150 000 рублів чистого прибутку на місяць.

Поділіться своєю думкою