Скейт-майданчик

Нинішня молодь освоює все нові спортивні горизонти. Одним з модних захоплень сучасності є скейтбординг. На жаль, повноцінних майданчиків для катання на скейті в нашій країні поки вкрай мало. Саме тому будівництво такої здатне принести величезні прибутки навіть починаючому підприємцю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, ставку краще робити на критий скейт-парк, який зможе працювати в будь-який час року. Щоправда, для його відкриття буде потрібно чималий стартовий капітал. Але повірте, воно того варте!

Щоб охопити широку цільову аудиторію, до якої входять не тільки просунуті, але і початківці скейтери, необхідно знайти просторе приміщення площею не менше 400 кв. м. Майданчик обов’язково обладнується усіма комунікаціями — опаленням, освітленням, вентиляцією, каналізацією. Ідеальне місце розташування — центр міста.

У число обов’язкового для скейт-парку обладнання входять великі і маленькі рампи і полурампы, піраміди, бордюри і склизы. Обов’язково потрібно закупити і самі скейтборд, а також супутнє спорядження, яке можна буде здавати на прокат.

Врахуйте, що основні клієнти скейт-парків — це школярі та студенти, тому постарайтеся зробити цінову політику свого підприємства максимально доступною. Додатково можна облаштувати на території майданчика затишне кафе або піцерію. Звичайно, будуть потрібні додаткові вкладення, але згодом вони окупляться дуже швидко.

Найперспективнішим видом реклами в цьому бізнесі вважається Інтернет. Створіть власний сайт, групи в соцмережах. Розповідайте про скейт-парку на тематичних ресурсах. Не забудьте і про рекламу в спортивних магазинах вашого міста.

Мінімальний стартові вкладення оцінюються в 1000 000 рублів. При цьому строки окупності складають не більше 3-х місяців. Тому варто поквапитися, поки цей перспективний проект не встигли втілити в життя більш підприємливі конкуренти!

Share your thoughts