Сканер рослинного покриву

Галузь сільського господарства в нашій країні активно розвивається і особливої потреби не відчуває. Сучасні фермери вже все рідше замислюються про те, як «вижити» серед конкурентів — каналів збуту вистачає всім. Думки сільгоспвиробників тепер зайняті іншим: як полегшити й оптимізувати роботу. Високі технології приходять на допомогу. Інноваційні винаходи, такі як сканер рослинного покриву під назвою CropSpec, дають можливість значно знизити витрати бізнесу і збільшити продуктивність.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

CropSpec — спільна розробка американських і японських «технарів». Пристрій необхідно встановлювати на дах сільськогосподарської техніки. Трактор рухається, а прилад, оснащений спеціальними датчиками, що вивчає структуру і склад ґрунту за допомогою листя рослин, з’ясовуючи концентрацію азоту. Такий спектральний аналіз дозволяє точно визначити, вистачає чи культурам, висадженим на полях, добрив.

За допомогою інноваційного безконтактного методу аналізу можна створити повноцінні грунтові карти. Тепер фермери можуть не витрачати величезні кошти на підживлення ґрунту, вносячи добрива тільки на ті ділянки полів, на яких їх явно недостатньо.

CropSpec вже встиг підкорити зарубіжних виробників. Можна не сумніватися, що в нашій аграрній країні такий прилад буде користуватися високим попитом.

Share your thoughts