Сканер нічного сну

Міцний нічний сон — запорука здоров’я і довголіття людини. Але бувають ситуації, коли долає безсоння, і мозок ніяк не хоче відпочивати, змушуючи організм втомлюватися і зношуватися. Часто причину безсоння виявити складно, особливо в домашніх умовах. Але і тут сучасні технології поспішають до нас на допомогу. Японські новатори розробили унікальний сканер сну. Апарат під назвою «Sleep Scan» — справжній порятунок для людей з безсонням.

«Розумний» прилад призначений для моніторингу нічного стан організму. Всі зміни чітко фіксуються і записуються. Аналізатор можна підключити ноутбука і переглянути дані. Звичайно, для ретельного аналізу необхідний хороший лікар, але навіть можливість провести моніторинг в домашніх умовах — це унікально.

Цікаво, що спроектувати аналогічний прилад нескладно — вже у російських «Кулібіних» точно вистачить на це кмітливості і вміння. Тому, щоб побудувати бізнес на продажі аналізаторів сну, необов’язково купувати їх в Японії. Просто створіть своєрідний тандем з умільцями, робіть рекламу і починайте заробляти!

Share your thoughts