Сканер дороги для велосипедиста: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Нова бізнес-ідея, розроблена підприємцем Рікардо Річчі, спрямована на широку цільову аудиторію велосипедистів. Заповзятливий винахідник створив унікальний гаджет, який стане незамінним помічником для любителів велосипедних прогулянок і велоспорту. Розумний девайс, що отримав назву Вухее, — це своєрідний видеоанализатор, який здатний переглядати дорожнє полотно і аналізувати його стан на 80 футів вперед.

Технічна новинка компактна і кріпиться до керма велосипеда. При початку руху вона починає активно сканувати трасу, по якій рухається велосипед.

Якщо попереду спостерігаються ями, вибоїни, камені або дорожнє покриття слизьке, Вухее сигналізує про це своєму власникові ненав’язливим писком.

Аналізатор велосипедної траси також здатний розпізнавати інших учасників дорожнього руху (автомобілі, пішоходів, тварин) і сторонні предмети, що зустрічаються на шляху, — такі, наприклад, як випадково выкатившийся на проїжджу частину дитячий м’ячик.

І тут життєвий закон «Попереджений — значить, озброєний» як не можна краще підходить для опису роботи гаджета. Володар Вухее завжди буде заздалегідь знати про небезпеки, що підстерігають його в дорозі, і уникати їх.

Приємною особливістю технічної новинки є той факт, що при участі в велоперегонах або велопробегах, коли одночасно на дорозі близько один до одного перебуває кілька велосипедів відразу, девайс не буде турбувати свого власника звуковими сигналами і розцінювати колег-велосипедистів як небезпечних об’єктів.

Девайс вже завоював своїх прихильників, і щодня європейська аудиторія користувачів неухильно зростає.

Поділіться своєю думкою