Сільський інтернет-магазин

Жителі сіл — величезна цільова аудиторія для бізнесменів. Але, на жаль, блага цивілізації не завжди доступні селянам, як і послуги інтернет-магазинів (доставка до пункту призначення виходить занадто дорого). Але це відмінний привід для початківців підприємців подумати про розвиток власного бізнесу. Організувавши унікальний сільський інтернет-магазин, можна отримати чималий прибуток.

Реалізувати проект досить просто. Така ідея відмінно підходить для сільської місцевості з досить високою щільністю населення. Для початку можна охопити кілька прилеглих населених пунктів. У кожній з обраних точок слід встановити ПК з виходом в Інтернет. Приміщення може бути абсолютно будь-яким, хоч сільська бібліотека або продуктовий ларьок. Суть в тому, щоб надавати максимально широкий спектр послуг.

Працює це таким чином: селяни за необхідності приходять до вас і замовляють той чи інший товар. Наприклад, їм прописали будь-які ліки, а в аптеці його немає. Або самої аптеки не є. Ваш продавець, у свою чергу, оперативно переглядає можливість покупки цього ліки, озвучує вартість та термін доставки. Звичайно, продукцію треба брати за оптовими цінами, а продавати вже з націнкою. За цим же принципом можна торгувати всім, чим завгодно: кормами для тварин, побутовою технікою і т. д.

Головне в цій справі — чітка логістика. Якщо вдасться швидко налагодити канали доставки, то бізнес просто приречений на успіх!

Share your thoughts