Швидкий друк на кружках

Не так давно на сувенірному ринку з’явилася новинка від якогось Т. Павлова, який заснував власний бізнес на гуртках з фото і картинками. Звичайно ж, подібною продукцією сьогодні вже нікого не здивуєш. Однак підприємець також розробив унікальну технологію, завдяки якій процес нанесення зображення займає приблизно 4-5 хвилин.

Крім безпосереднього виготовлення таких кухлів, Павлов активно займається продажем франшизи даного виду бізнесу.

За порівняно невелику суму підприємець надає бажаючим не тільки право виробництва, але також і повний комплект обладнання, доповнений сотнею спеціальних кухлів.

Якщо врахувати, що вартість франшизи складає 36 000 рублів, а 1 гуртки з зображенням — 300-400 рублів, стає ясно, що вкладення окупаються вже тими гуртками, що додаються до обладнання. Основних клієнтів можна шукати в школах, дитячих садках та інших подібних установах. Адже, напевно, кожен батько захоче мати вдома кухоль з фото власного чада.

Основна ідея в даному випадку полягає навіть не в гуртках, а по франшизі, яку можна продавати практично нескінченне число разів. Адже у світі завжди знайдуться люди з різних міст, які бажають відкрити свій бізнес, який не вимагав би великого стартового капіталу.

Поділіться своєю думкою