Швидке замовлення охорони

І кілька десятиліть тому, і сьогодні наявність персональної охорони вважається долею багатих людей. Але в наш неспокійний вік у кожної простої людини трапляються ситуації, коли життєво необхідна охорона на короткий термін. За кордоном вже існують сервіси, що дозволяють оперативно орендувати особистого охоронця на пару днів. Бізнес-проект встиг довести свою спроможність і активно розвивається.

Вперше такі послуги почали надавати молоді стартапери, що заснували компанію Bannerman. Новатори створили власний сайт із зручною формою замовлення. Будь-хто, пройшовши реєстрацію на ресурсі, має можливість взяти в оренду сек’юріті, попередньо вказавши бажану їх кількість і часовий період. Вартість послуги встановлена на рівні 35 доларів на годину за одну людину. Охорона приступає до посадових обов’язків буквально через 30-40 хвилин після надходження заявки та оплати.

Потрібно відзначити, що Bannerman — це всього лише посередники, які співпрацюють з кількома великими охоронними підприємствами. Сервіс тільки приймає заявки та оплату, отримуючи певний відсоток від угод, а подальші взаємини клієнтів і охоронців не контролює — це робить безпосереднє начальство останніх. Стартап, який з’єднав потреби двох ринків, виявився дуже успішним. У Росії аналогів поки не існує, тому початківцям підприємцям неодмінно варто звернути увагу на цей перспективний і малоконкурентный бізнес.

Поділіться своєю думкою