Штучні кристали

На сьогоднішній день, на всіх ринках світу має місце попит на всіляку біжутерію з штучно вирощених кристалів. Зважаючи на це, бізнес на них можна розглядати, як непоганий варіант вкладення коштів. Такі кристали використовуються також для декорування костюмів і в інших подібних цілях, що істотно розширює список потенційних покупців.

В домашніх умовах штучні кристали можуть бути вирощені за допомогою використання насиченого сольового розчину, а також конденсації пари.

В якості основних компонентів для даного процесу можуть використовуватися алюмінієві галуни, кухонна сіль, і природно, вода. Також в цьому бізнесі широко використовується цукор, і мідний купорос. Застосування останнього дозволяє отримати кристали блакитного кольору. Кристали, отримані за допомогою використання таких речовин, легко кришаться, а також розчиняються під дією рідини. Тому таку продукцію, можна використовувати тільки, хіба що, для декорування інтер’єру.

Вартість такого кристала становить близько 60 руб.

Що стосується штучних самоцвітів, їх вартість на ринку на сьогоднішній день складає близько 150 — 200 руб., що робить цей бізнес набагато вигідніше попереднього. Середня дохідність становить 20 000 руб. в місяць. Щодо правил реєстрації такого бізнесу — він може бути зареєстрований у формі ІП.

Оптових покупців можна шукати на ринках, серед різних компаній, що спеціалізуються на випуску біжутерії, а також різного одягу, при декоруванні якій, як вже було сказано вище, використовується подібна продукція. Крім цього, покупців роздрібного типу можна також знайти в інтернеті.

Даний спосіб реклами є найбільш бюджетним.

Поділіться своєю думкою