Штучне старіння деревини

Антикварні меблі сьогодні вважається справжнім предметом розкоші, і придбати її може собі дозволити далеко не кожен. Сучасні виробники меблів знайшли альтернативне рішення: стільці, столи, крісла та інші елементи меблювання виготовляють з штучно зістареної деревини. Якщо спробувати себе в ролі постачальника і зайнятися старінням дерева, то можна буквально за кілька місяців розвинути прибутковий і вигідний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Існує кілька методів, що дозволяють зробити з свіжої дерев’яної дошки справжній предмет антикварного мистецтва. До таких методів відносять кварцування, хімічний та струминно-абразивний способи, обробку фрезами, термопрессование, пиротерапию, кракле, патинування.

Про кожного з них можна знайти багато інформації в Інтернеті. Це те, що стосується ручної праці. Для збільшення продуктивності підприємцю доцільно придбати спеціальний щітковий верстат.

Найбільш прогресивним методом зістарювання деревини є вплив на поверхню дерева ультрафіолетовим опроміненням. Цей спосіб придумали зовсім недавно британські вчені. Правда, на території нашої країни технологія поки ще мало вивчена.

Share your thoughts