Шторка у ванну для миття собаки

Всі собаківники відмінно знають, наскільки складні, часом, собачі лазневі процедури. Особливо в тому випадку, коли пес великий і активний. Стандартне купання собаки у ванній, як правило, закінчується калюжами на підлозі і повністю промоклому одягом господаря. Але нова фіранка для миття собаки, нещодавно з’явилася у продажу в європейських країнах, вирішує всі ці проблеми.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Фіранка має досить великі розміри, покриваючи всю довжину стандартній ванній (з запасом). Виконана вона з міцної прозорої плівки. В цій плівці є два поглиблення для рук, до яких прикріплені довгі рукавички. Тобто собаківникові необхідно помістити тварину у ванну, засунути штору і просунути руки в отвори-рукавички. Таким чином виходить, що людина повністю відгороджений від води і вихованця, гарантовано захищений від бризок і при цьому через прозору захист дуже зручно спостерігати за всім, що відбувається і оперативно проводити помивочной процедури.

Можна закуповувати оптом і перепродувати в роздріб вже готові штори — вони мають форму квадрата зі стороною 182 см, а роль кріплень грають кільця-затискачі. Самостійно виготовити подібний гаджет також нескладно — вихідні матеріали доступні за вартістю, нехитра конструкція, тому при бажанні можна побудувати прибутковий бізнес в домашніх умовах.

Share your thoughts