Шприц, який змінює колір

Проблема стерильності медичних інструментів в лікувальних установах стоїть дуже гостро. Завжди існує небезпека, що несвідомий медперсонал захоче використовувати одноразовий шприц за призначенням неодноразово. Але з новим гаджетом під назвою LifeSaver такі несприятливі перспективи зводяться до нуля.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Лайфсэйвер — це унікальний шприц, який після розкриття упаковки змінює свою кольорову гаму. Якщо корпус пристрою для ін’єкцій і забору крові знаходиться на повітрі більше хвилини, він стає яскраво-червоним. Таким чином, небезпеки повторного використання з метою економії більше не існує!

Винайшов інноваційний шприц вчений Марк Коска, який працював над своїм «дітищем» не один рік. Нарешті старання увінчалися успіхом! LifeSaver, за попередніми підрахунками, вже врятував ні один мільйон життів, запобігши трагедію. Прилади беруться на озброєння провідними світовими клініками. Коштують вони недорого — близько 5 центів за штуку, що дозволяє купувати гаджети великими партіями. Можна не сумніватися, що російській медицині такий пристрій життєво необхідно!

Share your thoughts