Шпалери з блокуванням Wi-Fi

Багатьох турбує проблема крадіжок трафіку через мережу Wi-Fi. Навіть при наявності пароля неможливо на 100% гарантувати, що ваші сусіди не захочуть поживитися за чужий рахунок і не зуміють отримати несанкціонований доступ. Тепер ця проблема знайшла вирішення. Досить обклеїти стіни вашого житла спеціальними шпалерами, які здатні блокувати сигнал і не дозволяють йому виходити за периметр приміщення.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розробка належить креативним французьким дизайнерам. Блокування стала можлива за допомогою нанесення на поверхню шпалер спеціального малюнка фарбою, що містить частинки срібла. Повідомляється, що візерунки на стінах блокують саме Wi-Fi-частоти і не створюють перешкод для роботи смартфонів, планшетів і т. д.

Цікаво, що якщо у власника блокуючих шпалер з’явилося бажання змінити дизайн інтер’єру, він може сміливо клеїти поверх них інші паперові полотна. Ефект при цьому зберігається.

Розробники радять для повноцінного захисту простору обклеїти шпалерами «антивайфай» не тільки стіни, але й стелю, і навіть підлогу. На сьогоднішній же день французи займаються розробкою аналогічної захисту для вікон — створюють високотехнологічну прозору плівку з тими ж функціями, що і в шпалер.

Share your thoughts