Шпалери, що міняють колір

Яскраві картинки на моніторах комп’ютерів мають можливість самостійно змінювати один одного за допомогою спеціалізованих програм і налаштувань. Дизайнери-новатори вирішили створити щось подібне і в інтер’єрах звичайних квартир і будинків, розробивши унікальні шпалери, вміють змінювати свої кольори.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Винахід ґрунтується на загальновідомому фізичному явищі: вся палітра, видима людському оку, складаються всього із трьох основних кольорів — синього, червоного і зеленого. Італійським креативникам вдалося придумати незвичайні малюнки, які кардинально міняються, якщо на них направити підсвічування будь-якого з вищеназваних основних відтінків.

До продажу вже доступна ціла лінійка настінних покриттів під назвою RGB. Кожен з візерунків являє собою комбінацію з трьох монохромних зображень, особливим чином накладених один на одного. При стандартному освітленні мальовничі шпалери можуть викликати легке здивування — настільки в них все незрозуміло і заплутано. Але варто тільки включити лампу того чи іншого кольору, як на стандартній стіні оживають чудові картини, і все стає на свої місця.

Шпалери у вільному продажу не є — їх виготовляють тільки під замовлення. Потрібно розуміти, що в комплекті доведеться купувати і пристрій для освітлення, без якого цікаву ідею просто неможливо розглянути.

Share your thoughts