Шоу у форматі Stand-up

Гумористичні шоу сьогодні користуються величезною популярністю. Відомих артистів, що працюють в жанрі Stand-up, з оваціями зустрічають у кожному місті нашої країни. Примітно, що заробляють такі артисти не на привабливої зовнішності, красивих голосах або вміння професійно танцювати. Вони заробляють на гуморі! Висновок очевидний: організувавши власне шоу у форматі Stand-up, можна створити прибутковий бізнес з нуля при мінімальних вкладеннях.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно розуміти, що без хороших резидентів успіху досягти неможливо. Тому на початковому етапі слід зайнятися пошуками підходящих кандидатів. Благо, з гумористами у нас в країні проблем немає, тому веселих та креативних молодих людей знайти нескладно. Як варіант, можна пошукати акторів серед студентських команд КВК.

Формат роботи залежить від величини стартового капіталу. Якщо є можливість, можна зняти окреме приміщення і організовувати виступи там. Але на початковому етапі найвигідніше буде укладати договори з різними розважальними закладами вашого населеного пункту, набираючись досвіду і здобуваючи популярність.

Якісний, приємний гумор коштує недешево. Якщо вам вдасться завоювати прихильність публіки, то, влаштовуючи по 3 двогодинних шоу в тиждень, можна буде отримувати до 350 000 рублів прибутку щомісяця. При цьому стартовий капітал не перевищує 100 000 рублів. Перспектива очевидна!

Share your thoughts