Шоу фокусів

Розважальна індустрія — одна з найбільш доступних майданчиків для розвитку бізнесу. Весільні торжества, ювілеї, корпоративи та інші святкові заходи будуть завжди. А це означає, що завжди будуть затребувані послуги людей, які вміють професійно створювати приємну атмосферу на цих заходах. Звичайно, конкуренція серед підприємців-початківців цій сфері досить висока, але відшукати вільний простір і освоїти його все-таки можна. Наприклад, величезною популярністю користується шоу фокусів. При цьому число тих, хто здатен на 100% задовольнити потреби цільової аудиторії, мізерно мало. Дилетанти дуже швидко сходять з дистанції, відкриваючи дорогу дійсно перспективним і талановитим шоуменам.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У невеликому населеному пункті робити такий бізнес можна і поодинці. Досить придбати нескладний реманент і запастися арсеналом з фокусів в кількості двох-трьох десятків. Перші доходи потрібно направити на розвиток власного таланту і навчання. Тільки в цьому випадку можна сподіватися на успіх. Щоб з одиночного корпоративного фокусника дорости до повноцінного шоу і зібрати цілу команду однодумців, потрібно не менше 500 000 рублів. Ці гроші підуть на оренду приміщення під офіс та склад, закупівлю інвентарю та костюмів, придбання світлової та звукової апаратури і рекламу.

Рекламна кампанія в цьому бізнесі вирішує дуже багато чого: не варто економити на самопродвижении. Звичайно, перший десяток задоволених клієнтів змусить запрацювати «сарафанне радіо», але, щоб отримати постійний потік замовлень, необхідно яскраво рекламувати себе за допомогою усіх доступних джерел Інтернету, телебачення, радіо, дощок оголошень і т. д.

Щоб обійти конкурентів, необхідно постійно аналізувати їхню роботу. Враховуйте асортимент фокусів інших шоу-програм, постійно впроваджуйте нові, пропонуйте додаткові послуги (продаж сувенірів та інвентарю для нескладного «чарівництва»), і все обов’язково вийде!

Share your thoughts