Шосе для зарядки електрокарів: Іноземні бізнес-ідеї; інноваційні ідеї

Учені з Великобританії реалізують масштабну бізнес-ідею. Вони вирішили створити дорогу-розетку, яка самостійно в автоматичному режимі заряджає потребують енергії електрокари.

Суть проекту полягає в тому, що деякі ділянки дорожнього полотна буде вмонтовано спеціалізоване обладнання — Wireless recharge EV vehicle. Відомо, що сьогодні в Європі — просто екологічний «бум», і автомобілі, що працюють на електриці, стають все більш затребуваними. Так от, англійське технологічне нововведення дозволить заряджати електрокари прямо при русі по шосе, без зупинок.

У Великобританії вже почали переобладнувати траси, і найближчим 5 років звання электрошоссе повинні отримати всі найбільші дороги країни. Якщо електричні хайвеі покажуть себе з найкращої сторони, англійське уряд планує перевести абсолютно весь бізнес, пов’язаний з перевезеннями та їздою на автомобілі, на електрокари.

Правда, розробники все ж вирішили, що необхідно підстрахуватися, і додатково оснащують траси стаціонарними электрозаправочными станціями.

Якщо якась ділянка модернізованої траси раптом вийде з ладу, власник електромобіля зможе зарядити свій засіб пересування звичним способом.

Поділіться своєю думкою