Шолом для омолодження

З розвитком прогресу доглядати за собою в домашніх умовах стає все простіше. Різні косметичні компанії мало не щодня дивують своїх потенційних клієнтів різними ноу-хау, які допомагають продовжити молодість і зберегти здоровий і свіжий вигляд на довгі роки. Так, американська фірма під назвою NO! NO!, прославилася по всій планеті в якості одного з кращих постачальників косметологічних гаджетів, виставила на суд світової громадськості новий унікальний прилад — омолоджуючий шолом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Пристрій, іменоване FaceTrainer, являє собою зручний тренажер для підтяжки лицьових м’язів і шкіри. Зовні він схожий на шолом мотоцикліста. Прилад надівається на голову свого володаря, при цьому в проріз на його лицьовій стороні потрапляють тільки очі, ніс і губи. Всі інші частини особи заховані під щільним покриттям, в яку вбудовані генератори електричних імпульсів. Шолом діє расслабляюще на занадто напружені ділянки м’язових волокон і, навпаки, тонізує ті, які занадто розслаблені.

Вченими давно доведено, що найбільший вплив на зовнішній вигляд обличчя надає не вік, а активна невротична міміка, з-за якої дуже швидко з’являються негарні мімічні зморшки, що з часом перетворюються в глибокі складки. Омолоджуючий шолом здатний видалити сліди «життєвого досвіду» з обличчя і зупинити освіта ознак старіння.

Одне виріб сьогодні оцінюється в 6000 рублів, якщо вважати в російській валюті. Найближчим часом шолом молодості з’явиться у продажу на території Америки. Коли винахід вийде на світову арену, поки невідомо, тому ще є час на розробку аналогу або отримання права продажу вже готового «генератора молодості» у своїй країні.

Share your thoughts