Шолом для концентрації на робочому місці

Українські новатори придумали унікальний засіб для підвищення продуктивності роботи офісного персоналу. Дизайнерський шолом з цікавим найменуванням Helmofon зовні схожий на традиційний мотоциклетний аксесуар, тільки дуже великих розмірів. Він допомагає абстрагуватися від навколишньої суєти і сконцентрувати увагу на власній діяльності.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Всім відомо, що в сучасних офісах постійно панує атмосфера хаосу. Шум і суєта відволікають і знижують концентрацію уваги. Helmofon, виконаний з шумопоглинального матеріалу, позбавляє від впливу зовнішніх звукових подразників. З зовнішньої сторони він облицьований скловолокном, пофарбованим нитросоставом, а з внутрішньої сторони обшитий спеціалізованої тканиною з пінополіетиленом. Кут огляду з обох боків голови обмежений.

У конструкцію інноваційного винаходу вбудовано багато корисних пристроїв: акумуляторні батареї, мікрофон, динаміки, збільшувальне скло, а також спеціальний відсік для смартфона. За допомогою шолома можна дзвонити, переглядати відеоматеріали, редагувати фотографічні зображення. При цьому оточуючі люди ніяк не заважають професійній діяльності.

Розробники пропонує безліч варіантів дизайну для свого «дітища». Шолом можна оформити в будь-які кольори. Є можливість не тільки надіти його на голову, але і повісити на стіну.

Наскільки дієвим і зручним виявиться винахід — покаже час. А поки розробкою вже зацікавилося кілька великих американських компаній, які виявили бажання протестувати шолом на своїх співробітників.

Share your thoughts