Шолом для гоління голови

Лисі чоловіки у всі часи вважалися привабливими для представниць прекрасної статі. Одні носять «стрижку під нуль» змушене, з-за природних особливостей, а інші ретельно намагаються приховати наявність волосся з якихось своїх причин. А причини можуть бути різними: деякі чоловіки вважають, що з лисиною вони виглядають більш брутально і мужньо, інші — що така «зачіска» просто зручна, у третіх спостерігається недостатня кількість волосся, і лисини краще видаляти зовсім.

Основна проблема сильної половини людства в цьому випадку — це швидко відростають волоски, які перетворюються неприємну щетину. Щодня ходити до перукаря складно і не завжди є на це час. А підтримувати імідж самостійно за допомогою бритви жахливо незручно.

Саме проявивши турботу про таких чоловіків-мучеників, заповзятливий американець створив унікальний пристрій — шолом для гоління голови, що дозволяє добитися ідеальної, відполірованою лисини всього за 20 секунд!

Шолом-бритва працює повністю автоматично. Всередину пристрою вбудований автомат для викиду піни. 4 гострі леза абсолютно безпечні. Зрозуміти, що процес гоління завершено, допоможе дисплей, розташований на корпусі шолома.

Про вартості винаходу поки нічого не повідомляється. Але тестування вже пройшло успішно, і американський новатор знаходиться в активному пошуку інвесторів для запуску свого «дітища» у виробництво.

Поділіться своєю думкою