Шоколадний конструктор

Шоколад люблять, без сумніву, все. Але багатьом звичні смакові характеристики цього продукту порядком «приїлися», і виробники йдуть на всілякі хитрощі, щоб запропонувати покупцям-гурманам нові, незвичні рішення. А як щодо того, щоб надати споживачеві можливість самостійно створювати ласощі на свій смак? Саме такий бізнес-проект вирішила реалізувати француженка Ельзі Ламбіне. Заповзятливої дівчині вдалося отримати чималий прибуток.

Ідея полягає в наступному: покупцеві пропонуються на вибір нестандартні заготовки з чорного, білого і молочного шоколаду. Виглядають вони як невеликі квадратики, увігнуті зовні і порожнисті всередині. Така конструкція дозволяє клієнту-ласуни наповнювати шоколад на свій розсуд. Всередину кожної детальки їстівного конструктора можна покласти будь-яку начинку. Верхні поглиблення також функціональні. Вони мають різну форму (круглу, прямокутну, трикутну і т. д.), і в них зручно помістити шматочки фруктів, горіхи або джем. Відважні експериментатори готують для себе навіть шоколад з овочами, зеленню, ковбасою, салом і усілякими гострими, солоними і кисло-солодкими соусами.

Проект під назвою Sweet Play має величезний успіх. Клієнти французького харчового дизайнера з готовністю набувають шоколадний конструктор не тільки в якості подарунка рідним і друзям, але і щоб побалувати себе-улюблених неймовірними авторськими смаковими рішеннями.

Поділіться своєю думкою