Шоколадний бутік

Шоколад — чудове ласощі, улюблене і дорослими, і дітьми, а тому відмінний подарунок. Шоколадний бізнес не рідкість, проте приносить своїм господарям солідний дохід. Пояснюється це, зокрема, і тим, що це бізнес позасезонний, при тому що в передсвяткові дні продажу шоколадної продукції б’ють всі рекорди.

Замислюючись про початок бізнесу з продажу шоколаду, слід визначитися, як ви уявляєте майбутній магазин: буде це шоколадний бутік за франшизою, продаж готового шоколаду «преміум» марок провідних світових виробників або ж ви віддаєте перевагу створити оригінальний магазин, при якому буде власне невелике ексклюзивне виробництво солодкого делікатесу.

Майте на увазі, пересічні покупці дотримуються думки, що вітчизняний шоколад повинен бути недорогим, а ось за імпортний вони готові викласти значні суми. Так, одна коробка імпортних шоколадних цукерок може коштувати до $80.

Відкриваючи власне невелике виробництво шоколадних виробів, ви можете пропонувати випуск шоколадної продукції на замовлення покупців.

Майте на увазі: до свят великим попитом користуються тематичні набори. Збільшити обсяг продажів можна за рахунок збільшення асортименту: в наявності повинні бути солодощі з різноманітними начинками, шоколад на будь-який смак (чорний, білий, молочний, пористий, з наповнювачами і без добавок), трюфелі, фігурний шоколад та шоколадні фонтани.

Шоколадний бізнес высокодоходен, його прибутковість доходить до 200%.

Поділіться своєю думкою