Шоколадка за тренування: бізнес-ідеї іноземні, інноваційні ідеї, у сфері сервісу

Тепер займаючись фітнесом можна не тільки відчувати радість і задоволення від кількості спалених калорій і нових перемог на шляху кардіотренувань. Фахівці австралійської фірми Exertion Games Lab, що займаються проблемами перетину комп’ютерних ігор і спорту, розробили оригінальний метод стимулювання і заохочення занять фітнесом.

Тепер за будь-які зусилля і індивідуальні перемоги у тренуваннях можна отримати нагороду — плитку 3D-надрукованого шоколаду.

IT-розробники створили двоєдине пристрій, частини якого з’єднані за допомогою бездротового зв’язку. На руці займається фітнесом надітий браслет, з’єднаний з 3D харчовим принтером. В режимі реального часу в залежності від результатів тренування принтер малює 3D-шоколадку. Якість плитки залежить від витрачених зусиль людини. Якщо сьогодні ви будете не в настрої і не старанні, то й плитка шоколаду буде зовсім неприваблива у вигляді сумного смайлика. Якщо ж ви докладете максимум зусиль, то будете винагороджені воістину кондитерським 3D-шедевром.

Поділіться своєю думкою