Шнурки для еко-взуття

Американські дизайнери придумали цікавий спосіб, як продемонструвати суспільству, що вони носять еко-взуття. Свій проект вони назвали UNDO.

Щоб люди бачили і розуміли — на людину еко-черевики, в них протягують не зовсім звичайні шнурки. З першого погляду не видно ніяких змін. Особливість полягає в залізних намагнічених фіксаторах. Після зав’язування шнурків, їх кінчики з’єднуються, утворюючи коло. Це і є символ еко-взуття, що виділяє свого власника серед інших людей, що носять туфлі, черевики, кеди, кросівки, створені на підприємствах, що забруднюють атмосферу.

UNDO — нова цікава молодіжна акція флеш-моб. Шнурками, з’єднаними в кільце, її ініціатори хочуть показати, що «Земля кругла» і все погане, зроблене природі, обов’язково повернеться. Молоді люди підрахували, що від кожної виробленої пари взуття повітря забруднюється на 30 фунтів вуглекислого газу, а за рік компанії продають близько 25 млрд таких пар.

Щоб поліпшити екологічну ситуацію в світі деякі виробники беруть участь у програмах, пов’язаних з екологією:

  • висаджують зелені насадження
  • використовують сонячну енергію, сонячні панелі-батареї замість теплових електростанцій та інших невідновлюваних джерел енергії
  • використовують енергію вітру

Творці проекту UNDO сподіваються, що незабаром він стане міжнародним, популярним і обов’язково збере у своїх лавах велику кількість однодумців.

Поділіться своєю думкою