Шлюбне агентство астрологічне

У нашій країні в гороскопи вірить дуже багато. Жінки і чоловіки із задоволенням читають прогнози астрологів на кожен день, місяць, рік, а багато хто навіть впевнені в тому, що успіх шлюбного союзу багато в чому залежить від знаку зодіаку партнера. Саме тому організація шлюбного агентства зі штатними фахівцями-астрологами вважається перспективною ідеєю для бізнесу.

Проект незвичайний, і конкуренція в цій області знаходиться на мінімальному рівні. Подібні агентства вже є в столиці, але й там їх дуже мало, не кажучи вже про інших великих містах нашої країни. Організувати бізнес нескладно. Головне — запропонувати максимально широкий спектр послуг, у число яких можуть входити індивідуальні прогнози, прогнози на сумісність партнерів і навіть пошук дружина з урахуванням правил фен-шуй!

Організувати агентство можна з мінімальними витратами. Необхідно зняти приміщення, придбати комп’ютер для ведення бази і меблювання, а потім зайнятися підбором персоналу. Звичайно, слід вивчити тематичну літературу, щоб чітко розуміти потреби клієнтів.

Для успішного старту достатньо буде 60 000 рублів. З них 5-10 тисяч піде на рекламу агентства. Правильний маркетинг у цьому випадку — половина успіху. Розвивайте сайт компанії в інтернеті, просувайте групи в соцмережах, давайте оголошення в ЗМІ. Один задоволений клієнт приведе за собою інших. При наданні якісних послуг окупити вкладення можна буквально за місяць наполегливої роботи.

Share your thoughts