Шльопанці «Дональд Трамп»

Американський президент Дональд Трамп, 45-й глава держави, відомий своєю пристрастю до соцмереж. Про його забавних, безглуздих і оригінальних висловлювань у Твіттері чули, напевно, вже все. Заповзятливі підприємці із США придумали спосіб монетизації цієї президентської особливості. Вони заснували унікальний стартап під назвою President Flip Flops. Молода компанія зайнялася виробництвом і продажем взуття з твітами Трампа.

На ремінцях яскравих літніх сандалій надруковані тексти з висловлюваннями глави США, причому, написи на правому і лівому шльопанцях відрізняються. Іноді вони несуть прямо протилежну інформацію. Але все правдиво!

Політико-сатирична взуття користується небувалим успіхом не тільки в американців, але і у громадян інших країн. Перша партія сандалій була моментально розкуплена через Інтернет, її навіть не встигли виставити на полиці стаціонарних магазинів! Засновники стартапу тепер планують розширюватися і з нетерпінням чекають нових легковажних «опусів» від президента.

Російським бізнесменам неодмінно слід звернути увагу на такий бізнес-проект. Адже в нашій країні не менше цікавих особистостей, які періодично веселять публіку і викликають непідробний інтерес!

Share your thoughts