Школа юних хіміків

Більшість сучасних батьків намагається всіма можливими способами всебічно розвивати власних дітей. Особливо заохочується прагнення дитини до науково-дослідної діяльності, так як ця сфера несе в собі величезні перспективи на майбутнє. Щоб організувати дозвілля хлопчиків і дівчаток з користю для розуму, мами і тата шукають різні гуртки та клуби за інтересами, які стають суттєвим джерелом доходу для підприємців-початківців. Так, прекрасним бізнес-проектом може стати невелика школа юних хіміків.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Розміри стартового капіталу не перевищать 600 000 рублів. Цієї суми вистачить на оренду приміщення в 70 кв. м, закупівлю меблів, інвентарю, проведення рекламної кампанії та формування зарплатного фонду. Приміщення бажано розділити на 3 однакові частини, в кожній з яких з комфортом розміститься група з 6-8 чоловік.

Вам потрібно спеціалізоване обладнання для дослідів, навчальні матеріали, інтерактивна і магнітна дошки, ноутбук і супутня оргтехніка, проектор. В якості викладачів можна розглянути студентів останніх курсів профільних педагогічних факультетів або ж діючих вчителів.

Шкіл юних хіміків в російських містах одиниці, конкуренція в цій області поки що мізерна, тому, якщо грамотно розробити маркетингову стратегію та бізнес-план, то окупити вкладення реально вже через рік роботи. Очікуваний прибуток складе близько 50 000 рублів на місяць.

Share your thoughts