Школа водіння для підлітків

На жаль, в нашій країні, люди, які приходять здавати іспити для отримання водійського посвідчення, бувають підготовлені до цієї нервовою процедурі мінімально. Навіть у випадку, коли заповітні права нарешті в кишені, реалії водіння виявляються далекі від ідеальних. Американські новатори вирішили, що готувати до непередбачених ситуацій на дорогах потрібно ще зі школи. І не в теорії, а на практиці. Так у Нью-Йорку почав свою успішну роботу новий проект від компанії Fresh Green Light.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Бізнес-ідея полягає у відкритті курсів водіння для підлітків. При чому школа оснащена за останнім словом техніки в прямому сенсі. Уроки включають в себе не тільки теоретичний матеріал, але і відпрацювання практичних навичок на спеціальних тренажерах — автосимуляторах. За допомогою цих симуляторів можна відтворити різні нестандартні умови водіння — ожеледь, снігопад, злива, темний час доби, рівну трасу або вибоїсту заміську дорогу і т. д.

У комплекті з курсом, повна вартість якого становить 1500 доларів, йдуть онлайн-уроки і демо-тести.

Можна не сумніватися, що високотехнологічна програма навчання буде користуватися попитом на території Росії не тільки у підлітків, але й у людей старшого покоління, яким поки ще не пощастило стати справжнім водієм власного авто. Тому таку школу можна сміливо вважати максимально успішним стартапом!

Share your thoughts