Школа скайдайвінгу

Екстремальні види спорту набирають все більшу популярність. Наприклад, багато людей мріють сьогодні стрибнути з парашутом і отримати здорову дозу адреналіну, доповнену яскравими емоціями і незабутніми враженнями. Тому відкриття школи скайдайвінгу здатне принести підприємцю стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно зазначити, що конкуренція серед організацій, які надають подібні послуги, зростає щороку. Але обійти суперників цілком реально, якщо керуватися гнучкою ціновою політикою і пропонувати високий рівень сервісу, порівнянного з європейським.

Вкладення в бізнес чекають чималі, так і бюрократична складова дуже напружує. Але всі матеріальні, моральні та часові витрати з лишком компенсуються при грамотному підході до реалізації проекту.

На створення відповідної інфраструктури (аеродрому з літаками і злітно-посадочними смугами) може піти кілька мільйонів доларів. Але можна піти й іншим шляхом: придбати вже готовий приватний аеродром і модернізувати його під свої потреби. У цьому випадку реально вкластися у 600-700 тисяч доларів. Теж чимало, але все ж не мільйони!

Хороший клуб скайдайвінгу повинен мати на озброєнні хоча б 3 літаки. На перших порах їх можна брати в оренду, так як дорогу техніку придбати відразу не кожному під силу. Як варіант, можна скористатися кредитними або лізинговими системами.

На закупівлю екіпіровки закладається, як мінімум, 30 000 доларів. Цієї суми вистачить на придбання декількох повних комплектів спорядження.

Підвищена увага приділяється підбору персоналу, адже від його компетентності і професіоналізму залежить успіх бізнесу. Необхідно знайти 2-3 грамотних інструкторів, а також адміністратора, водія та медпрацівника.

Рентабельність бізнесу не можна називати дуже високою — показники не перевищують 15%. Але і вартість послуг немаленька. Найпростіший аматорський стрибок з парашутом коштує близько 100 доларів, тандем з інструктором оцінюється в 2-3 рази дорожче. А вартість проходження повноцінних парашутних курсів, що включають кілька польотів, може доходити до 1500 доларів.

Звичайно, щоб досягти повної окупності проекту, потрібно набратися терпіння. Але дохід можна істотно збільшити за рахунок надання додаткових послуг, таких як фото – і відеозйомка, а також організація польотів в аеродинамічній трубі, встановленої на території клубу.

Share your thoughts