Школа рідкісних іноземних мов

Знати іноземні мови сьогодні модно і престижно. А якщо ці мови ще й не банальні, як англійська чи німецька, то престиж збільшується в кілька разів. Розуміння «екзотичної» мови дає можливість людині не тільки пишатися собою, але і отримати ймовірність доброго кар’єрного розвитку. «Вузькі» фахівці, що володіють фінським, турецьким, китайською та іншої неабиякої лексикою, дуже затребувані сьогодні. Тому відкриття школи рідкісних іноземних мов здатне принести великий успіх починаючому підприємцю.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації такого проекту найбільше підходять великі і густонаселені міста мегаполіси. Щоб організувати школу, в якій будуть навчати відразу декільком іноземним мовам, необхідно отримати особливу освітню ліцензію. У цьому випадку передбачається робота цілого штату педагогів. Якщо ж ви плануєте навчання тільки одному конкретному мови і будете працювати самостійно, достатньо оформити ІП.

Приміщення для школи можна орендувати у вже існуючому навчальному закладі, наприклад, у Вузі чи коледжі. Доцільно встановити погодинну орендну плату. Крім обладнання для спрощення навчального процесу, буде потрібно придбати кілька комплектів навчальних посібників. Передбачається, що заняття будуть проводитись групами по 6-10 чоловік, тому розраховуйте кількість підручників заздалегідь.

Загальна сума стартового капіталу не перевищить 50 000 рублів. Якщо рекламна кампанія організована правильно, і ваші послуги в регіоні дійсно затребувані, то окупити всі витрати можна вже через 1-2 місяці.

Share your thoughts