Школа ремонту

Зробити ремонт у власній квартирі під силу далеко не кожному. І справа, найчастіше, не в нестачі фізичних сил або часу, а у відсутності необхідних навичок. А адже вміння клеїти шпалери, класти плитку, проводити електропроводку, стелити лінолеум здатне не тільки полегшити побут, але і принести істотний дохід. Якщо ви володієте значними теоретичними і практичними навичками в області ремонту, пора відкривати власну школу і заробляти на цьому!

Суть проекту дуже проста: ви робите рекламу своїх експрес-курсів і набираєте групу охочих навчитися ремонтному майстерності. Для початку потрібно буде проводити теоретичні уроки, а потім дати можливість своїм учням попрактикуватися.

Щоб проводити заняття, потрібно буде орендувати невелике приміщення. Це може бути аудиторія будь-якого освітнього закладу, коворкінг-центр і т. д. Для відпрацювання навичок потрібно виробнича територія. Студентам видаються всі необхідні матеріали. Обклеювання шпалер, укладання плитки та інші ремонтні маніпуляції проводяться під суворим контролем викладача, але учні мають виконувати самостійно, аж до приготування клею або цементного розчину.

Примітно, що в такому приміщенні можна навчитися не тільки монтажу матеріалів, але і їх демонтажу. Наприклад, одна група клеїть шпалери, інша вчиться їх видаляти, і т. д.

Оплата курсів розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку. Обов’язково складіть бізнес-план, щоб не понести збитки. Зробіть оплату курсів диференційованою — окремо за теоретичну частину і окремо за практичну. Нехай ваші клієнти самостійно вирішують, чи потрібно їм практикуватися, чи буде достатньо теорії. Обов’язково запропонуйте індивідуальне навчання. Дійте, і все вийде!

Поділіться своєю думкою