Школа правильного бігу

Сьогодні спостерігається тенденція збільшення людського інтересу до здорового способу життя і спорту. Одним з найбільш популярних спортивних захоплень є біг. Але далеко не всі знають, що неправильна бігова техніка і режим тренувань здатні нашкодити організму. У зв’язку з цим, у західних країнах вже давно почали відкривати так звані «Школи бігу». У Росії ж ця ідея для бізнесу поки знаходиться в стадії зародка. Але для підприємців-початківців цей факт є величезним плюсом і одним з головних мотиваторів до дії.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Стартовий капітал буде мінімальним (не більше 140 000 рублів). Витрат на придбання спеціалізованого обладнання не потрібні: основні заняття організовуються у вуличних умовах. Потрібно лише орендувати невелике приміщення під офіс, де адміністратор зможе приймати клієнтів і налагоджувати з ними контакт. Звичайно, тренувати буде не адміністратор, але він повинен мати про бігу широкі теоретичні знання, щоб вміти залучати цільову аудиторію і проводити первинний інструктаж.

Для початку занять у штаті компанії досить мати двох тренерів. Коли бажаючих займатися у вашій школі буде багато, можна подумати про збільшення одиниць персоналу.

Одне тренування обійдеться вашим клієнтам, в середньому, в 400 рублів. Якщо в день тренувати хоча б 15 чоловік, то з них можна отримувати 6 000 рублів. Тобто при щоденній роботі місячний дохід становитиме приблизно 180 000 рублів. Всі витрати окупляться вже протягом перших 30 днів. Головне — грамотно вибудувати рекламну кампанію.

Share your thoughts