Школа плотніков: для початківців, для чоловіків, в маленькому місті, з мінімальними вложенями

Незважаючи на вік технічного прогресу і інноваційні гаджети, які вирішують половину проблем пересічної людини, робочі професії та ремесла не втрачають своєї актуальності. Самостійно побудувати будинок, баню, альтанку, зробити хоча б дерев’яну іграшку дитині — гордість для чоловіка. Людина з ремеслом, як відомо, не пропадає.

З цієї точки зору можна побудувати і бізнес, адже далеко не кожен вміє спритно управлятися сокирою і перетворювати дерево матеріал для будівництва. Але зате цьому можна навчити в школі плотніков.

Існують тисячі шкіл різного спрямування — від вивчення іноземних мов до крою та шиття. Однак мало хто візьметься навчити плотничеству, тому якщо ви зважитеся відкрити школу плотніков, то вона, швидше за все, буде єдиною у вашому регіоні. А це означає, що вся цільова аудиторія буде вашою: кожен бажаючий прийде саме у вашу школу. Вам же залишається побудувати злагоджений процес навчання.

Основна складність в організації подібного бізнесу — це пошук викладачів. Знайти вправних фахівців, які до того ж зможуть виступати в ролі інструктора, непросто. Втіхою є те, що інструктори не обов’язково повинні бути дипломованими, головне в цій справі — досвід та навички.

У процесі навчання 90% уваги повинно приділятися практиці, і лише 10% — теорії. Навчальних матеріалів по даній темі дуже мало, тому викладач і в теоретичній частині заняття буде виходити з свого досвіду.

Школа плотніков передбачає нестандартний формат. Це не парти і дошки, а окрема площадка — велика майстерня. За час занять учні повинні не просто вчитися, знання повинні бути втілені в реальні предмети з дерева. Причому за довгий термін навчання учні можуть спорудити навіть альтанку або лазню.

Школа плотничества може стати бізнесом з підсобним виробництвом.

Теслярство передбачає освоєння різних видів рубок, наприклад, російської, норвезької, канадської.

Клієнтами школи плотніков можуть стати не тільки дорослі. Як раз навпаки, дитячий формат принесе додатковий доход власнику, а організація дитячого проекту не складе ніякої праці. Батьки з задоволенням будуть приводити своїх дітей на заняття, адже тут дитина не просто оволодіває новим ремеслом, але і відволікається від комп’ютерних ігор, телефону або інших гаджетів. А це сьогодні цінне як ніколи. Тільки потрібно пам’ятати, що школа плотничества — це не шкільні уроки праці. Майстер повинен уміти правильно пояснити, встежити за дітьми, а саме головне зробити це цікаво і з харизмою. Ще один невеликий секрет: учні обов’язково повинні йти додому зі своїми виробами в руках, щоб показати батькам які вони молодці. Батьки, в свою чергу, не пошкодують грошей, щоб ще раз відчути гордість за своє чадо. У всіх інших випадках на наступне заняття діти просто не прийдуть.

До речі, батьки і самі не відмовляться разом з дитиною створити щось для дому, наприклад, годинник. Інший раз тато стругає більш завзято, ніж сам маленький учень. Загалом, який буде формат саме вашої школи і які заняття ви будете проводити — справа фантазії.

Поділіться своєю думкою