Школа пікапа

Багато молоді люди відчувають проблеми при спілкуванні з протилежною підлогою. Якщо у вас таких проблем не існує, то всі дороги для заробітку вже відкриті. Заснувавши власну школу так званого пікапа (спокушання жінок), можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Хороша школа зваблювання повинна мати штат кваліфікованих фахівців. Потрібні послуги не тільки психологів, але і лінгвістів. Якщо є можливість, доцільно найняти фахівців по стилю й іміджу, які підкажуть, як отримати впевненість в собі при одному погляді в дзеркало.

Розмір стартового капіталу не перевищить 300 000 рублів. Більша частина суми піде на обладнання залу для теоретичних занять. Навчання може бути як групове, так і індивідуальне. Останнє оцінюється, як мінімум, у 3 рази дорожче. Щоб заробити хорошу репутацію, обов’язково потрібно проводити практичні заняття. Для початку можна моделювати ситуації з «підставними» дівчатами і жінками, наймаючи їх за певну плату. Коли учні вже трохи наберуться досвіду, і перспективи будуть помітні, можна переходити до реальної практики.

Середня вартість курсу навчання в школі пікапа становить 10 000 рублів. Потрібно сказати, що конкуренція в цій галузі серед молодих бізнесменів знаходиться на мінімальному рівні. Досить зробити яскраву рекламну кампанію, і вперед, до підкорення фінансових вершин!

Share your thoughts