Школа парапланеризму

Екстремальні види спорту поступово переходять у розряд розваг. Дуже багато сьогодні вибирають в якості хобі стрибки з парашутом або польоти на параплані. Заснувавши власну школу парапланеризму, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації польотів потрібно знайти відповідну місцевість з пагорбами. Наявність височин обов’язково — з рівнини на звичайному параплані злетіти не вийде, але для таких випадків існують особливі машини під назвою парамоторы. А ось для приземлення неподалік повинна бути рівна площадка. На території не повинно бути високої рослинності.

Для навчання підходять найпростіші моделі парапланів. Вони не розвивають великих швидкостей, а їх конструкція розроблена спеціально для максимально м’якої посадки. Управляються агрегати просто, навчитися цьому мистецтву може будь-який бажаючий.

Навчальний курс складається, як правило, з 20 занять, які включають теоретичну і практичну частини. Середня вартість всього процесу навчання встановилася на рівні 300 євро.

Один новий параплан обійдеться вам приблизно в 1500 євро. Також необхідно придбати супутнє обладнання — захисну екіпіровку, рації, навігаційні прилади і т. д. Вагомою статтею витрат стане заробітна плата інструкторів — хороші фахівці коштують недешево, але ж саме вони будуть приносити вам прибуток.

Для успішного старту буде потрібно близько 2 мільйонів рублів. Рентабельність бізнесу оцінюється в 50%. При грамотної маркетингової стратегії окупляться вкладення досить оперативно.

Share your thoughts