Школа мюзиклу

Дитячі театральні студії є вже в багатьох містах нашої країни. Але деякі напрями театрального мистецтва досі освоєні мінімально. Таким, наприклад, можна назвати жанр мюзиклу. Відкривши невелику школу мюзиклу в своєму населеному пункті, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Позитивні приклади, пов’язані з успішною реалізацією подібного проекту, в нашій країні вже є. Наприклад, молодий підприємець Андрій Коряков не так давно заснував власну «Школу мюзиклу» в Твері, і його проект виявився дуже затребуваним. Працювати з дітьми Андрій починав в індивідуальному порядку. Послуги викладача по театральному мистецтву дуже швидко стали популярними, і він вирішив заснувати гурток на базі однієї із загальноосвітніх шкіл. Акторська трупа сформувалася досить швидко, і незабаром на світ з’явилася унікальна «Школа мюзиклу», постановок якої сьогодні аплодують у багатьох російських регіонах.

Цікаво, що початкових стартових вкладень практично не вимагалося. Актовий зал загальноосвітній установа надала театралам безкоштовно. Але дітлахів, охочих осягнути мистецтво мюзиклу, стало настільки багато, що незабаром гурток переїхав в повноцінний театральний зал, за який вже платилася оренда.

Мюзикл — це досить специфічний, навіть синтетичний театральний жанр, і в Твері підготовкою юних кадрів в цьому напрямку ніхто не займався. Тобто Андрій Коряков зумів знайти і зайняти порожню бізнес-нішу, яка принесла йому великий успіх і прибуток. Сьогодні тверська «Школа мюзиклу» є повноцінним навчальним закладом. Набирають бажаючих, як правило, у вересні. Всі навчаються розподілені по групах — підготовчий, перший, другий і третій курси. Викладають дітям, в основному, хореографія, вокал, акторська майстерність.

Таку ідею можна реалізувати абсолютно в будь-якій області нашої неосяжної Батьківщини. Талановитих і захоплених дітей у нас дуже багато, тому немає ніяких сумнівів в тому, що бізнес буде успішним. Франшизи у тверській «Школи мюзиклу» поки немає, але в перспективі планується її розробка.

Share your thoughts