школа мужності для підлітків

Такий проект матиме успіх, без сумніву, в кожному місті та селищі Росії. Але сьогодні подібних закладів, де хлопчика можуть навчити дружити, відповідати за свої слова і вчинки, спілкуватися і, в цілому, вести себе як справжній чоловік, практично немає.

Таку підліткову школу зовсім недавно заснували в Москві, і небайдужі до своїх чад батьки, які вже зіткнулися з труднощами перехідного віку дітей або тільки смакують всі «принади» цього періоду, вже подбали про те, щоб їх сини пройшли «школу мужності».

Тарифи на навчання різні, від 8 до 40 тисяч рублів на місяць. Курс навчання для всіх однаковий — 30 днів. Весь цей термін хлопці займаються спортом, виробляють звички здорового способу життя, правильно харчування, долають психологічні бар’єри і комплекси. І в цьому їм допомагають досвідчені наставники.

Заняття можуть бути як індивідуальними, так і груповими. Протягом 3-х місяців після проходження курсів наставники вчать своїх підопічних застосовувати отримані знання на практиці.

Почати бізнес нескладно: на першому етапі можна влаштовувати тренінги для батьків “важких” підлітків. Повірте, клієнтська база поповниться дуже швидко. Після цього можна переходити до відкриття повноцінної школи, в стінах якої будуть проводитися тренінги вже безпосередньо для хлопчаків.

До інвестування в добру справу можна залучити міська влада, а відповідальні батьки, яких хвилює доля власних дітей, неодмінно будуть готові сплачувати певні внески за допомогу в психологічному і фізичному вихованні.

Поділіться своєю думкою