Школа ментальної арифметики

Сучасні батьки прагнуть всебічно розвивати своїх дітей і прищеплювати їм любов до різних видів мистецтва, гуманітарних і точних наук і т. д. Особливу популярність сьогодні набули школи так званої ментальної арифметики, в яких хлопчиків та дівчаток з ранніх років вчать складати в розумі багатозначні числа швидше калькулятора. Відкривши подібну школу у своєму населеному пункті, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Переваги вивчення ментального арифметичного рахунку очевидні. Подібні заняття допомагають розвивати відразу дві півкулі головного мозку. У дітей поліпшується уяву, логічне мислення, концентрація уваги. Як наслідок, навчаються інтелектуально перевершують однолітків, краще засвоюють програму в звичайній школі, швидше запам’ятовують нові відомості і здатні довго утримувати їх у пам’яті.

Для школи ментальної арифметики необхідно знайти відповідне приміщення, обладнати його і найняти кілька педагогів-менталистов. Для початку достатньо двох учителів. Додатково можна організовувати різні гуртки, наприклад, мовні. Це залучить додаткові доходи.

Якщо грамотно організувати рекламну кампанію і надавати якісні послуги, то досить швидко можна вийти на дохід від 300 000 рублів на місяць. Школи ментальної арифметики тільки розвиваються, конкуренції в провінції відсутня зовсім, так що для підприємців-початківців всі шляхи відкриті.

Share your thoughts