Школа макіяжу

Маючи талант візажиста, можна не тільки стати відмінним фахівцем в хорошому косметичному салоні. У експертів краси є чудова можливість передати свої знання іншим людям і пристойно на цьому заробити.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Отже, відкриваємо школу макіяжу. Необхідно розглянути роботу з двома різновидами цільової аудиторії. Перша група клієнтів — це бажаючі навчитися азам мейк-апу «для себе». Можливість відвідувати візажиста щодня є далеко не у всіх, а бути красивими хочеться щодня. Тому жінки дуже часто останнім часом відвідують курси макіяжу, на яких досвідчені викладачі розповідають про особливості будови конкретної особи і підбирають техніку нанесення косметичних засобів і колірну палітру, виходячи з індивідуальних параметрів клієнта. Тобто представниці прекрасної статі вчаться робити красивими себе самостійно і платять за це певні суми.

Друга група клієнтів школи макіяжу — це люди, що бажають стати професіоналами в області візажу та пропонувати ці послуги іншим. Програма таких курсів набагато більш обширна, підготовка потрібна грунтовна, але і фінансова віддача буде набагато вище. По закінченню курсів всі слухачі одержують сертифікат, що підтверджує набуті навички.

Популярність школи краси багато в чому залежить від кваліфікації працюючих у ній фахівців. Якщо у вас немає профільної освіти, але є бажання розвиватися саме в цьому напрямку, то можна заручитися підтримкою декількох найманих працівників з хорошою репутацією. В цьому випадку вам залишається лише підготувати простір для навчання і активно займатися рекламою і пошуком клієнтів.

Практика показує, що для організації подібної фірми знадобиться 5-6 000 доларів. Цього вистачить на оренду та благоустрій приміщення, а також на закупівлю якісних витратних матеріалів.

Вигідніше всього проводити групові заняття, тому на перших порах робіть ставку саме на такий формат навчання. Базовий курс макіяжу складається з 7-10 занять і оцінюється в 140-150 доларів. На поглиблене вивчення теми потрібно 50-60 годин. Така програма обійдеться абітурієнтам 570-600 доларів. Виходячи з цих цифр, нескладно розробити бізнес-план і розрахувати термін окупності витрат.

Share your thoughts