Школа кулінарії

Хто сказав, що хобі не може приносити хороший дохід? Кулінарна школа, яку заснувала мешканка Білорусі по імені Наталі, як не можна більш наочно підтверджує, що на улюбленому захопленні можна дуже навіть пристойно заробляти.

Починалося все як у всіх — кулінарний блог, ролики на Ютубі і все таке.

Але одного разу Наталі вирішила відкрити власну онлайн-школи кулінарії. А пізніше її чоловік Дмитро підказав ідею про зйомку і продажу онлайн курсів. Незважаючи на високу вартість (від 14 до 26 тисяч) новинка користується високим попитом.

Сьогодні подружжя успішно монтують і продають відразу три курсу — пекарський, кондитерський і по мистецтву виготовлення шоколаду.

Хочеться відзначити те, що якість зйомки є професійним. До речі, подружжя давно залишили основну роботу і займаються тільки вищевказаної діяльністю. Рецепти для навчання обирають досить складні і висококласні. Пояснюють все покроково і дуже доступно. Однак рецепти розраховані явно не на тих, хто просто хоче вгамувати голод. Швидше — на справжніх шанувальниць кулінарії, які хочуть постійно вражати своїх рідних і гостей.

На сайті школи можна почитати відгуки про неї самої, так і про готуються стравах.

Поділіться своєю думкою