Школа кайтінга

Повітряні змії знайомі нам з раннього дитинства. Але далеко не всі знають, що сьогодні існують екстремальні розваги, в основі яких лежить принцип польоту паперового змія. Школи кайтінга (kite в перекладі з англійської означає «повітряний змій») відкриваються по всій Європі. Тепер це захоплення дійшло і до наших теренів. Відкривши школу кайтінга, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку варто уточнити, що кайтинг — це одна з різновидів віндсерфінгу, тобто проект відмінно підходить для населених пунктів, у яких є великі природні водойми. Але використовувати кайти можна не тільки на воді, але і на снігу, тільки дошку для серфінгу замінюють сноубордом. Деякі умільці навіть з’єднують тяглову силу і роликові ковзани!

Для початку визначте спеціалізацію своєї школи. Чого конкретно ви будете вчити — сноукайтингу (катання на снігу), кайтсерфінгу (катання на воді), лэндкайтингу (катання на землі) або всьому відразу. Виходячи з цього, купується обладнання.

Для навчання азам кайтінга достатньо буквально одного тижня, велика частина часу відводиться саме практичних занять. Щоб збільшити прибуток, на базі школи доцільно відкрити пункт прокату спорядження та екіпіровки.

Враховуйте, що кайтинг — досить травмонебезпечний вид спорту, тому без досвідченого інструктора не обійтися. Якщо у вашому населеному пункті складно знайти фахівця, то не варто займатися «самодіяльністю» — спочатку самі пройдіть навчальні курси у досвідчених майстрів, а потім беріться за справу. Повірте, всі вкладення в навчання окупляться буквально відразу після набору першої групи учнів.

Share your thoughts